Kiss Publikum : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

< >

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Daruj před létem Půl litru naděje

Daruj před létem Půl litru naděje

Léto se blíží, s ním se na silnicích objevuje čím dál víc motorkářů a lidé plánují výlety za extrémními sporty. Tyto záliby jsou dost nebezpečné a bohužel se může stát, že někdo z Tvých známých bude potřebovat pomoc při záchraně života!

Nenechej svou drahocennou tekutinu posílat do zahraničí nebo s ní dále obchodovat! Daruj krev bezplatně na transfuzním oddělení Nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, v Uherském Hradišti a ve Vsetíně. Akce Půl litru naděje s rádiem Kiss Publikum je zacílena právě na toto období před letními prázdninami, kdy je krve nedostatek a může zachránit nejeden lidský život. A tak úplně bezplatně to nebude...daruj krev právě s námi, protože příkladem Ti budou moderátoři rádia Kiss Publikum. O příjemnou atmosféru se postarají naše Kisspatrolky a budou odměňovat všechny, kteří se rozhodnou právě s námi darovat BEZPLATNĚ krev, drobnými pozornostmi.

Akce Půl litru naděje proběhne 12.6.2013 na Hematologicko-transfúzním oddělení Vsetínské nemocnice v čase 6-7 hod., 13.6.2013 v čase 7-11:00 hod. na Transfúzním oddělení nemocnice Uherské Hradiště a 14.6.2013 v čase 6 - 9 na TO Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Pamatuj, že jednou se Ti to může vrátit! Půl litru naděje s rádiem Kiss Publikum.


Fotogalerie