Kiss Publikum : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

< >

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Koncert skupiny Slza v Kunovicích přeložen!

Koncert skupiny Slza v Kunovicích přeložen!

Koncert skupiny Slza plánovaný na sobotu 18. 2. ve Sportovní hale v Kunovicích se z technických důvodů přesouvá na pátek 3. 3. do Klubu kultury v Uherském Hradišti.

Koncert začíná v 19.00 hodin, nicméně Klub kultury pro vás bude otevřen již od 18.00 hodin.Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!

Oblíbené duo Slza chystá v sobotu 18. února v 18.00 v Kunovicích koncert s velkou autogramiádou. Popová skupina Slza loni vystartovala se singlem Pouta.

Za klipem k písničce stojí uznávaný slovenský režisér Roland Wranik.

Na trhu se na podzim také objevila fotokniha s názvem Slza obrazem, ve které můžete vidět pohled na členy kapely Slza, Petra Lexu a Lukáše Bundila, objektivem fotografa Jindřicha Kodíčka. Kniha poodhaluje jak koncertní atmosféru, tak zákulisí oblíbených idolů mladého publika, které byly doposud zahaleny rouškou tajemství.

Navíc je doplněna o dosud nezveřejněné biografické texty a velký rozhovor. Letos je kapela nominována jak v Andělech, tak Žebříku. Má tisíce fanoušků a hlavně fanynek, tak se těšte na parádní koncert! Slzet určitě nebudete. Vstupenky a více info o koncertu zde!

Poslouchej ve dnech13. - 16.2. 2017 večerní jukeboxy a jdi grátis!