Kiss Publikum : Akce

Rádio online Studio online

Právě hraje:

< >

MIKA
RELAX (TAKE IT EASY)

Playlist > Napište nám >

Lešetínský fašank 2017 už první sobotu v únoru!

Lešetínský fašank 2017 už první sobotu v únoru!

Občanské sdružení "Lešetín Zlín" pořádá tradiční masopustní veselici v centru Zlína s vystoupením hudebních a folklorních souborů, průvodem masek, zabijačkou, ukázkou lidových řemesel, atrakcemi pro děti apod.

Masopustní veselice, která je stále více oblíbená mezi místními obyvateli začíná od 10.00 hodin na ulici Lešetín I před Hospůdkou U Kovárny a Lešetín II na parkovišti hotelu Baltaci ve Zlíně. Ulice budou průchozí přes dvůr Hospůdky U Kovárny.

Kromě tradičního maškarního průvodu, který prochází ulicí za velké podpory tamních obyvatel, můžete zhlédnout i pochovávání basy a vyhlášení soutěže o nejlepší masku. Všechny děti, které se zapojí do průvodu a přijdou v masce, dostanou dárky.

V ulicích jsou k dispozici dva pivní stany s občerstvením a dvě hudební scény, na kterých vystoupí folklorní soubory a hudební skupiny nejen ze zlínského regionu a jiné.

Dále mohou návštěvníci ochutnat pravou domácí zabijačku a podívat se na práci uměleckých kovářů a jiných řemeslníků. Připraveny budou také stánky s občerstvením.


Fotogalerie