Kiss Publikum : Hudební speciály

Rádio online Studio online

Právě hraje:

FAIS ft. AFROJACK
HEY

Playlist > Napište nám >

Burza práce

Burza práce

Každý všední den pro Vás hledáme volná pracovní místa po celém Zlínském kraji.

Pokud hledáte zaměstnance a spolupracovníky do Vaší firmy, kontaktujte prosím ředitelku na emailu: jgajdosikova@kisspublikum.cz

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

RADIO KISS PUBLIKUM
Požadavky na uchazeče

- min. 2 roky praxe s přímým prodejem
- min. SŠ vzdělání
- práce s PC
- MS Office
- řidičský průkaz sk.B a vlastní auto
- zkušenosti s prodejem výhodou
- orientace na stanovené cíle a výsledky
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
- chuť dále se vzdělávat a profesně rozvíjet

Náplň práce

- vyhledávání klientů za účelem inzerce v rádiu
- telefonické kontaktování potenciálních klientů a sjednávání schůzek
- osobní jednání s klienty
- konzultace a návrhy reklamních kampaní
- uzavírání smluv s klienty a zajištění jejich realizace

Nabídka zaměstnavatele - benefity

- zázemí silné mediální společnosti
- profesní zaškolení a vedení
- fixní plat + provize + odměny

Kontakt

Mgr. Jiřina Gajdošíková, e-mail: jgajdosikova@radiounited.cz