Kiss Publikum : Hudební speciály

Rádio online Studio online

Právě hraje:

< >

GALANTIS
NO MONEY

Playlist > Napište nám >

Discopříběh Michala Davida a Martina Hájka

Discopříběh Michala Davida a Martina Hájka

Michal David a Martin Hájek vám každý pátek servírují tu nejlepší muziku v pořadu Diskopříběh. Dvojici Michal David a Martin Hájek asi neni třeba dlouze představovat.

Tak tedy jen telegraficky:

Michal David
Hitmaker a zpěvák působící na naší domácí hudební scéně už 40 let. Autor mnoha desítek hitů, které složil pro sebe, ale taky pro své kolegy. Ilonu Czákovou, Hanu Zagorovou, Ivetu Bartošovou a Nebo Helenu Vondráčkovou. Je autorem mnoha hudby k řadě muzikálů a na svém kontě má i hudbu k filmům Dískopříběh, vítr v kapse, Láska z pasáže a další… Mezi jeho záliby patří třeba sbírání koňaků.

Martin Hájek
Dj, Producent a moderátor, který má za sebou více jak 24 letou praxi v médiích. Nesčetně autorských pořadů nejen pro rádio, ale i televizi. Je blízkým spolupracovníkem a hlavně už více jak 18 let dvorním aranžérem právě Michala Davida. Je také autorem rozhlasových a televizních znělek. Jeho záliba je focení a nebo třeba vaření.

Není tedy divu, že se tihle dva už před řadou let vrhli na společný pořad, který se jmenuje Diskopříběh. Pětihodinový speciál nabízí to nejlepší z rádií a diskoték z 80., 90. a milénia. Pikantnosti ze světa šoubyznysu, příhody obou pánů a glosy současných i dávno zapomenutých událostí.

Nechte se roztančit a zavzpomínejte na dobu, kdy jste pánové proháněli holky na diskotékách a vy děvčata třeba na dobu své první lásky. Nalaďte si Diskopříběh. To co nás spojuje jsou právě vzpomínky na tuto dobu. Navštivte také náš web www.diskopribeh.cz a náš facebook www.facebook.com/diskopribehnakiss