Kiss Publikum : Soutěže

Rádio online Studio online

Právě hraje:

< >

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

Vyhraj si permanentku do fitka pro ženy!

Vyhraj si permanentku do fitka pro ženy!

Pátek třináctého je nejlepší den pro začátek a uskutečnění novoročního předsevzetí, že budete hubnout a udržovat si svoji kondičku!

Poslouchej v pátek 13. ledna 2017 radio Kiss Publikum a vychytávej výherní song od Ewy Farné - Boky jako skříň, který ti přihraje měsíční permanentku do Contours - fitness pro ženy v hodnotě 1800,-Kč!

Fitness Contours najdeš témeř po celé republice, takže cvičit můžeš i tehdy, když jsi mimo domov.

6x plus pro Contours fitness!

  • Naše kvalifikované trenérky jsou skutečnými profesionálkami, které Vám budou vždy k dispozici.
  • Kruhový trénink ve 30 minutách je kombinace aerobního cvičení s kvalitními stroji pro ženy, kde pomocí trenérek efektivním způsobem, zformujete postavu.
  • Contours je fitness jen pro ženy. Stačí se poprvé objednat na týden zdarma, pak chodíte cvičit kdykoliv, bez objednání.
  • V Contours Vás vždy čeká přátelské prostředí s ženami jako jste Vy.
  • Trenérky v Contours se individuálně věnují požadavkům žen. Zejména: cviky pro štíhlé bříško, tvarování hýždí, posílení pánevního dna, posilování zad, zdravotní cvičení a především na efektivní úbytek hmotnosti s celkovým tvarováním postavy.
  • V Contours mají členky zdarma vedené hodiny. Nejoblíbenější jsou : pilates, problematické partie, power joga, strečink, aerobní cvičení, tae bo, cvičení na bolavá záda a cvičení pro těhotné.